سایت بهزیستی استان لرستان

امروز:۲۸ آذر ۱۳۹۳

طی جلسه ای با حضور مدیرکل سازمان و معاونین و روسای بهزیستی شهرستانهای استان لرستان، نحوه اجرای آیین نامه مسکن معلولین و زنان سرپرست خانوار بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی استان لرستان، در این جلسه رحیمی، مدیرکل استان، با تشریح طرح ثبت نام مسکن بر لزوم اطلاع رسانی مناسب به مخاطبین این طرح تأکید کرد.

وی افزود به منظور  ایجاد وحدت رویه در ثبت نام معلولان و زنان سرپرست خانوار، مخاطبین این طرح می توانند به وب سایت www.maskan.behzisti.net مراجعه کنند.

مرتضی رحیمی در خصوص معلولینی که در بانک اطلاعاتی سابقه ای ندارند و تاکنون تعین معلولیت نشده اند اظهار داشت: این افراد می توانند با مراجعه به مراکز بهزیستی شهرستانها و تشکیل پرونده، نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

مدیرکل بهزیستی استان لرستان در خصوص حائزین شرایط برای ثبت نام در طرح مسکن تصریح کرد: تنها کسانی میتوانند در این طرح شرکت کنند که  تحت پوشش سازمان، معلولین سرپرست خانوار ، خانواده هایی که دارای دو نفر معلول یا بیشتر و زنان سرپرست خانوار  فاقد مسکن و ساکن شهر باشند.

شایان ذکر است ۲۵ خرداد ۸۹ آخرین مهلت ثبت نام در طرح مسکن اعلام شده و بهزیستی استان لرستان تاکنون طی هشت نوبت فراخوان برای ثبت نام طرح مسکن مددجویان و معلولان را از طریق شبکه افلاک لرستان اطلاع رسانی کرده است.

 1. رضا فیلی

  تاريخ: خرداد ۲۴م, ۱۳۸۹

  باتشکرازسازمان بهزیستی

 2. فاطمه مهدوی پور ابدی

  تاريخ: خرداد ۲۵م, ۱۳۸۹

  با سلام و خسته نباشید از شما دست اندرکاران گرامی
  خواهشمند است در مورد چگونگی ثبت نام راهنمایی های لازم را بکنید.
  با تشکر
  فاطمه مهدوی

 3. hatami

  تاريخ: خرداد ۲۷م, ۱۳۸۹

  نکته اول تمدید زمان ثبت نام مسکن تا تاریخ ۳۱ خردادماه است، برای کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه ثبت نام به این صفحه مراجعه فرمایید: http://www.behzisti.ir/News/Show.aspx?id=8931

 4. محمود

  تاريخ: تیر ۱م, ۱۳۸۹

  آیا این طرح تمدید می شود؟
  با تشکر

 5. hatami

  تاريخ: تیر ۱م, ۱۳۸۹

  ثبت نام برای ۵ روز تا ۳۱ تیر تمدید شد
  از ابتدای تیرماه وب سایت معرفی شده، ثبت نام مراجعین را بدلیل پایان مهلت ثبت نام نمی پذیرد.

 6. کریم جرجانی

  تاريخ: شهریور ۴م, ۱۳۸۹

  با سلام و خسته نباشید – با توجه به پایان مهلت ثبت نام آیا امکان دوباره ثبت نام وجود دارد خواهشمند است اگر وجود دارد آدرسی را اعلام بفرمایید با تشکر.

 7. بهزیستی

  تاريخ: شهریور ۶م, ۱۳۸۹

  با سلام وعرض و ادب و احترام وخسته نباشید مهلت ثبت نام به پایان رسیده

Leave a Reply

leader leader president president

آخرین اخبار

آخرین اخبار